Головна > Блог українською

Блог українською

Як випереджати КП конкурентів: 10 влучних порад

Коли ви надсилаєте комерційні пропозиції потенційним клієнтам, пам’ятайте, що вони вступають у конкурентні битви з листами інших компаній.

Ми підготували для вас гарячу десятку способів обходу КП конкурентів. Ви в нас читачі підковані, тому не розжовуватимемо очевидних думок. Буде коротко, по суті й зрозуміло.

Читати більше >>>

10 фраз, з яких розпочинати комерційну пропозицію

Саме від вступної частини залежить подальша доля КП — якщо не змогли зачепити читача, то вважайте, що ви його втратили. Назавжди.

Щоб допомогти вам уникнути цього, ми підготували статтю, де наочно продемонстрували, з яких виразів можна розпочинати комерційні пропозиції. Причому робити це так, щоб привертати увагу читачів.

Читати більше >>>

7 видів маркетинг-кита для різного бізнесу

Маркетинг-кит виконує функцію продавця. Повідомляє, пояснює вигоди, доводить надійність та ефективність.

В залежності від об’єкта презентації кількість видів маркетинг-кита може обчислюватися кількома десятками позицій. Розберімо сім з них, які найчастіше зустрічаються. Розглянемо ключові точки розробки.

Читати більше >>>

Як написати комерційну пропозицію для дилерів: 8 кроків

Комерційна пропозиція — це тактовний представник компанії, який за вашої відсутності переконує потенційного партнера у вигодах співпраці. Роз’яснює своєму одержувачу, чому варто приділити час саме вам, а не конкурентам.

Розглянемо вісім важливих складових комерційної пропозиції для дилерів, які лежать в основі сильного тексту.

Читати більше >>>

Як написати текст «Про компанію»: 7 актуальних порад

Текст про компанію має бути присутнім на сайті. Його завдання — надати відповідь на запитання: «Чому мені слід співпрацювати саме з вами?».

У цій статті ми поділимось корисними порадами, за допомогою яких ви зрозумієте, як написати дійсно ефективний текст, щоб він гармонійно співпрацював з іншими матеріалами сайту та досягав поставленої мети.

Читати більше >>>

Як написати текст для послуги без переваг

З товаром простіше — він відчутний та конкретний, тому сприймається набагато швидше та легше. Плюс до всього завжди є гарантії повернення.

Інша справа з послугами. Наприклад, як продати допомогу психолога чи перукаря? Адже не можна такі виконані роботи заздалегідь «помацати», а у разі необхідності ще й потім віддати назад.

Читати більше >>>
Kaplunoff Communications