Придумаємо нове ім'я та розробимо
сильний слоган
для вашої компанії —
запропонуємо 10 варіантів на
вибір,
кожен з яких дуже крутий.
Найулюбленіше слово в житті людини –
це її ім'я. А найважливіше слово
для компанії – це її назва.
Звичайно, можна до вибору імені поставитися скептично (як 80% компаній) — вигадати прісні назви, в яких відбивається радянське минуле, або «порадувати» аудиторію ультракреативом XXV століття.
А можна до вибору імені для свого бізнесу поставитися серйозно, щоб одразу виділитися з-поміж конкурентів,
моментально прикувати до себе увагу
й довести свою фірмову крутість.
Також у кожного імені є прізвище. Для
імені компанії — це слоган. Кілька слів, що передають ключову цінність та викликають бажання розпочати співпрацю.
Якомога швидше.
"ЧОМУ ВИ?" — саме на таке запитання відповідають назви та слогани, створені «Студією Дениса Каплунова». До того ж відповідають одразу, не чекаючи,
коли його поставлять.
Це фірмовий стиль «Студії Дениса Каплунова» в підготовці неймів та слоганів. Раціо – для компанії, емоціо – для її клієнтів.
Маркетологи-комбінатори повторюють, як мантру, небезпечну фразу: «Справа не в імені, а в тому, скільки грошей ви вкладете
в його просування».
Надворі XXI століття. Усі дорослі й серйозні люди вже пройшли етап рожевощокої романтики й навчилися спочатку думати й рахувати гроші, а вже потім закочувати
рукави та робити.
Проста раціональність: якщо компанія має круте ім'я — знадобиться менше грошей для її просування до потрібних показників, ніж коли вона має звичайне ім'я. Тому що саме ім'я частково виконує завдання підвищення запам'ятовуваності. І згодом це ім'я зростає в ціні, перетворюючись на актив.
Емоціо — це реакція потенційних клієнтів на ім'я та слоган. Їх бачать/чують, вони подобаються, яскраво вирізняються, відповідають цінностям. Хочеться спробувати. Здійснюється перша покупка. І наступна.
Нейми та слогани – найскладніший формат копірайтингу. Адже чим коротший текст, тим складніше його писати. Особливо коли йдеться про себе чи своє.
Часто до нас звертаються після самостійних експериментів та співпраці з іншими авторами. Звертаються після вердикту: «Не подобається».
Знову ж таки, маркетологи-комбінатори скажуть: «Головне, щоб не вам подобалося, а сподобалося клієнтам». Так, звучить красиво, як і багато з того, що взагалі говорять маркетологи.
Проте наше завдання – досягти «золотої середини»: щоб і вам сподобалося, і вашим клієнтам. База роботи з 500+ компаніями зі 100+ сферами бізнесу дає змогу підключати не лише сильний інтелект, а та тверезий досвід, що приземлює.
Ми створюємо назви та слогани за своєю авторською технологією. Поки що розгляньте кілька прикладів
слоганів і продовжимо.
Можливо, ви не знаєте: щоб вибрати одну назву чи слоган, потрібно «просіяти»
від 300 до 500 варіантів.
Згадайте, на скількох придуманих варіантах у вас закінчується терпіння і слабшає ентузіазм? Тепер ви знаєте, що професійний копірайтер не відступає й не здається. Тому що вигадувати назви та слогани — це його хліб.
Так, під час роботи над вашим неймом або слоганом ми підберемо кілька сотень варіантів, потім їх проскануємо за своїми особистими професійними критеріями.
І запропонуємо «10 фіналістів», кожен з яких відповідає вашим побажанням та уявленням. Усі варіанти супроводжуються коротким поясненням, щоб спростити вибір.
Спочатку поспілкуймося та обговорімо ваше
завдання. Залишіть заявку, опишіть суть запиту —
ми вийдемо на зв'язок і ближче познайомимося
(у листуванні або через відеозв'язок).
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
Дякую, ваш запит
прийнято.
Хочете таке саме?
Зв'яжіться з нами
Дякую, ваш запит
прийнято.
Зв'яжіться з нами
Дякую, ваш запит
прийнято.
Зв'яжіться з нами
Дякую, ваш запит
прийнято.